2012. április 22., vasárnap

Irsai futónap

3 távon rendeztek futóversenyt a mai napon a szomszéd településen, melyből mi Falkások is kivettük a részünk. Anikó és Kati "segítkezett" a 10 km-es Senior OB lebonyoltásában... Először a rövidtáv futamja rajtolt, ahol remek pilisi eredmények születtek: a Menich család két ifjú titánja állhatott a dobogó tetején. Johanna az alsós lányok, Zakariás a felsős fiúk között győzedelmeskedett. Csákány lányaink ismét lefoglalták a dobogót -immár JAG-os színekben, ezzel segítve a JAG-ot az iskolák közötti kupa megszerzésében...
A 10 kilométeren Dokival loholtunk végig szembe a széllel és korcsoportunkban a 3. 5. helyet szereztük meg a Senior OB-n.
A félmaratonon Az "UKRÁN"(Práczky Karesz) nagyot ment, s negyed órát javítva az egyéni csúcsán negyedik lett az S1-ben, ahol a pilisi Duchaj Zoli győzedelmeskedett. Göbölyös Zsolti hajszállal ugyan, de elvesztette a csatáját Winkler Robival szembe, de látszott a két "TotalCar"-osos, hogy totál nem volt kár eljönniük, mert jót futhattak ezen a szép pályán. Zakár Dénes bringával jött Gyömrőről, hogy fusson egy felest az IRONMAN előtt, amire velünk együtt készül...

A verseny után fincsi gulyáslevest borítottunk arcunkba, majd el.